Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Крісло перукарське ПУАРО
Перукарське крісло виробляється в Україні з високоякісних комплектуючих європейського виробництва. Крісла виготовлені з турецького шкір. замінника першої категорії (Туреччина), укомплектовано хромованою колонної (Польща). Можлива комплектація пневматичної (хром або пластик) або гіравлічної колонної. За Вашим бажанням Ви можете вибрати будь-який колір, який підкреслить стиль і унікальність, а також гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого салону краси. Для вибору кольору перейдіть за посиланням: див. каталог кольорів.
Для того, щоб не порушувати стиль Вашого підприємства індустрії краси, ми пропонуємо Вам вибрати перукарню мийку Sorento, завдяки чому Ваш салон краси матиме дуже стильний та привабливий вигляд.
Комплектація:
- п'ятипроменева (базова)
- диск +40 дов.США
- квадрат + 90 дов.США
Термін виготовлення 10-14 робочих днів днів. Гарантія на гідравлічну колону — 12 міс. Доставка в будь-який населений пункт України.
Замовити перукарське крісло дуже просто, для цього необхідно оформити замовлення в нас на сайті або зателефонувати по тіла. +38 (067) 636 94 70. Ми з радістю дуже компетентно відповідаємо на всі Ваші запитання!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 660 мм |
| Глибина крісла | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | на вибір |
| База-основа | пятилучье |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 170 ₴







