Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Канапа косметологічна S Lux
Ця косметологічна канапа обладнана електроприводом для регулювання за висотою за допомогою джойстика. Мінімальна висота — 60 см. дає змогу комфортно укласти клієнта на кушетку та підняти його до необхідної висоти — максимальна висота 87 см. Кушетка обладнана регульованими підлокітниками та регульованим підголівником. Виготовлена з міцного металу, оббита зносостійким шкірозамінником.
Колір: білий/сірий.
Ідеальне співвідношення ціни та якості та прекрасна альтернатива дорожчим аналогам. Ця косметологічна кушетка не тільки комфортна в роботі, вона додасть статусу Вашому косметологічному салону або кабінету, і просто необхідна, якщо Ваш косметологічний салон претендує на статус "ВІП".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Підголовник | Регульований |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Кількість секцій | 3 |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Максимальна висота | 870 мм |
| Мінімальна висота | 600 мм |
| Довжина | 1910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Колір | на вибір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 390 ₴









