Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
вверхвниз
Новинка

Опис товару
Мийка перукарька SMARTWASH з електричною підніжкою
Перукарська мийка SMARTWASH — чудове рішення для тих, хто любить комфорт. За допомогою пульта керування майстер або сам клієнт може відрегулювати положення підніжки, щоб клієнту було максимально комфортно.
До комплектації мийки входить:
- комплект сантехніки
- кераміка білого кольору
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Виробник | Barbero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 65 см |
| Висота перукарської мийки | 110 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал п'єдесталу | Метал |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Форма раковини | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








