Мийка перукарька VINCENT
Новинка від українського виробника — перукарська мийка VINCENT. Ця модель вирізняється брутальним та стильним дизайном, який чудово впишеться в сучасний інтер'єр салону. Зручність мийки забезпечується трохи нахиленою спинкою, що дозволяє клієнтам повністю розслабитися під час процедури.
До базової комплектації входить: міцна біла керамічна чаша (виробництво Україна) та комплект сантехніки з душем і змішувачем. Мийка VINCENT — це ідеальний вибір для тих, хто прагне створити атмосферу сучасного і комфортного салону.
Для повного оснащення вашого салону краси зверніть увагу на наші перукарські крісла, які чудово поєднуються з мийкою VINCENT.
Умови:
- Доставка по всій Україні.
- Термін виготовлення — 10 робочих днів.
Комплектація:
- Велика керамічна чаша (біла або чорна)
- Комплект сантехніки (душ і змішувач)
Замовити мийку VINCENT дуже просто: оформлюйте замовлення на нашому сайті, телефонуйте за номером (067) 636 94 70 або завітайте до нашого офісу за адресою: м. Київ, вул. Лугова, 1, оф. 209.
КАТАЛОГ КОЛІРІВ









Докладніше: https://krasa.prom.ua/p886614285-kreslo-dlya-pedikyura.html
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 110 см |
| Ширина мийки перукарні | 77 см |
| Висота перукарської мийки | 95 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри: | 66х96х125см |
- Ціна: 27 570 ₴










