Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Мийка перукарня 314, чорна
Ця перукарня виготовлена з європейських виробників за всіма стандартами якості ЄС. Крісло оббите шкірозамінником високої якості, підлокітники на кріслі металеві. Перука має строгий стильний дизайн. Дуже комфортна для клієнта та для майстри в процесі роботи. Регулюється кут нахилу раковини, сантехніка італійського виробництва. Чудова європейська якість гарантує бездоганну роботу на багато років.Ви також на нашому сайті можете подивитися ,ругі моделі перукарських мийок ITALYPROF
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Матеріал станини | Пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Підлокітник | метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 102 см |
| Ширина мийки перукарні | 58 см |
| Висота перукарської мийки | 102 см |
| Основні атрибути | |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Країна виробник | Польща |
| Підключення води | Нижня |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Комплектація підлокітниками, Ручний душ, Змішувач |
| Опис основи і раковини | |
| Форма раковини | Кругла |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 180 ₴








