Педикюрне крісло Lynea (Euroclinic)
Професійне крісло VIP рівня призначене для процедури педикюру та лікування захворювань стоп, виготовлене відповідно до найпередовіших критеріїв виробництва в галузі медичного обладнання, що забезпечує максимальну функціональність і комфорт, як для оператора, так і пацієнта. Це педикюрове крісло прекрасно відповідає ергономічним вимогам, повторює природну лінію тіла.
Характеристики:
- 3 високоякісних потужних двигуни дають можливість регулювання крісла вгору/вниз, назад. Гарантується максимальна стабільність. Синхронний рух спинки сидіння до забезпечення фіксованого кута 90°. Керування кріслом бездротовим пультом, який також забезпечений пам'яттю.
― Механічне регулювання ножної частини, можливість відкриття до 90° вправо та вліво.
― Можливість обертання крісла на 180° вправо та вліво за допомогою ручного механізму.
— Анатомічний підголівник.
― М'які підлокітники.
— Поперекова подушка для комфортної підтримки спини в положенні лежачи на спині.
Крісло для педикюру виготовлене з недеформованої високої щільності піни, оббите міцним вініловим шкірозамінником, який легко чиститься. 34 варіанти забарвлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Обертання крісла навколо своєї осі | так (на 180°) |
| Спосіб регулювання спинки | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Підголовник | Регульований |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Електричний (дистанційний пульт управління) |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Виробник | Euroclinic |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
| Особливості | Горизонтальне положення крісла |
| Тип підніжної частини крісла | Дві роздільні підніжки |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина крісла | 1800 мм |
| Вага | 120 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 1200 мм |
- Ціна: 251 600 ₴










