Крісло перукарське Луна
Перукарське крісло "ЛУНА" ― виробляється в Україні з високоякісних комплектуючих європейського виробництва. Ціна вказана за крісло в шкірозамінника із серії "бюджет". Крело може бути виготовлене з будь-якою основою: диск или квадрат. За Вашим бажанням Ви можете вибрати будь-який колір, який підкреслить стиль і унікальність, а також гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого салону краси.
Для вибору кольору перейдіть за посиланням: ЗБРОБИ ШКІРЗАМІВ
До цієї моделі крісла виробником пропонується мийка перукарня "ПРИМА"
Гарантія 12 місяців. Доставка на всій території України
Індивідуальна система знижок під час комплексних замовлень і для постійних клієнтів! Замовляйте прямо зараз! Наші менеджери готові компетентно відповісти на всі Ваші питання за телефонами:
+380 (66) 156-05-77, +380 (67) 636-94-70 (Кієв), +380 (50) 932-87-79 (Днепропетровськ).
Схема складання перукаря:

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина крісла | 620 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 800 мм |
| Ширина крісла | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | пластик |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| База крісла | на вибір |
| База-основа | пятилучье |
| Тип підйомного механізму | пневматика, гідравліка |
| Виробник | Діва Стиль |
| Колір | на вибір |
- Ціна: 8 640 ₴



