Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70

Мийка перукарня BELLA WASH, Luca Rossini, Італія
- Немає в наявності
- Код: LR/W510/B
Ціну уточнюйте
+380 (67) 636-94-70
- +380 (50) 932-87-79
- +380 (67) 636-94-70Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мийка перукарня BELLA WASH, Luca Rossini, Італія
М'який, тонкий стиль перукарської мийки BELLA WASH від Luca Rossini пропонує дотик елегантного дизайну. Італійський дизайн і 100% італійське виробництво гарантують комфорт і неперевершену якість.
Доступно в комбінації з двох кольорів без додаткової оплати.
Парикмахерська мийка BELLA WASH комплектується сантехнікою.
ЗБРОБИ ШКІРЗАМІВ

ОПЦІЇ:


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Країна виробник | Італія |
| Підключення води | Нижня |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина мийки перукарні | 56 см |
| Довжина перукарні мийки | 116 см |
| Висота перукарської мийки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

