Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
СПА масажний стіл Bellezi Avivo W4 Pro
Велнесс і масажні столи Bellezi розробляються під керівництвом досвідчених масажистів і спа-фахівців. Конструкція надає канапам просторовий вигляд, але водночас вони також підходять для невеликих приміщень. Міцна рама забезпечує граничну міцність без шкоди для простоти використання. У поєднанні зі зручними матрацами Bellezi ці SPA-кишеньки ідеально підходять для масажу, SPA центрів або санаторно-курортних закладів.
Вироблено відповідно до європейських стандартів якості та безпеки.
- латексні матраци Bellezi характеризуються винятковою пристосовуваністю, міцністю і стійкістю, що робить його комфортним і оптимальним для кожного клієнта.
- 3 Функції пам'яті, які можна налаштувати на свій смак.
- На складі в білому або коричневому кольорі.
- 2 роки повної гарантії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 770 мм |
| Мінімальна висота | 630 мм |
| Максимальна висота | 960 мм |
| Довжина | 2250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 480 ₴







