Мийка перукарня OPIUM PANDA
Комфортна, ергономічна та сучасна, що дасть змогу Вашому клієнту розслабитися в очікуванні приголомшливого результату майстра. Має обтічну форму, м'які лінії та закруглені краї.
Незвичайний і оригінальний дизайн цієї перукарської мийки успішно виділить Ваш салон.
Усі матеріали та компоненти приходять із європейського ринку, сертифіковані відповідно до застосовних правил і допущені до торгів на ринку ЄС. Також кераміка стійка до впливу хімічних матеріалів.
Сидіння обшите високоякісним шкірозамінником. Підлокітники пластик.
Величезний асортимент кольорів.
Ціна вказана за версією Basic.
Мийка доступна у версії:
RELAX — електричне регулювання підніжки та сидіння + вібромасаж спинки: + 195 євро;
LUX - електричне регулювання підніжки та сидіння + масаж шіацу: +735 євро.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина перукарні мийки | 140 см |
| Ширина мийки перукарні | 78 см |
| Висота перукарської мийки | 97 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основні атрибути | |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Panda |
- Ціна: Ціну уточнюйте




