Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Крісло перукарське Aurora — Luca Rossini, Італія

Сучасний дизайн перукарського крісла Aurora, монолітна форма від італійського бренда перукарських меблів Luca Rossini, роблять це крісло одночасно неймовірно універсальним і комфортним. Італійське перукарське крісло Aurora створене в стилі 70-х, елегантна лінія по краю крісла акцентує його вигнуту форму, надаючи салону атмосферу дотику бадьорості та веселощів. Крісло Aurora доступне в одному кольорі або в комбінації з двох кольорів без додаткової оплати.
ЗВЕРНІТИ ШКІРИМАТИКІВ

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 660 мм |
| Глибина крісла | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 490 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 610 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник | Luca Rossini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 220 ₴










