Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Крісло для педикюру з підставкою під ванну Partos
Надійна металева основа, пневматичне регулювання висоти. У комплекті підніжка з регулюванням висоти та підставка під ванну. Крісло оббите зносостійким шкірозамінником, доступне в широкій колірній гамі.
КАТАЛОГ КОЛІРІВ









Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Пневматичний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Обертання крісла навколо своєї осі | так (на 360°) |
| Підголовник | Незнімний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип підніжної частини крісла | Підставка-пуф для однієї ноги |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 65 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 110 мм |
| Довжина крісла | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 460 ₴


