Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
вверхвниз

Опис товару
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Матеріал станини | Метал з полімерним покриттям |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 101 см |
| Ширина мийки перукарні | 54 см |
| Висота перукарської мийки | 105 см |
| Основні атрибути | |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення води | Нижня |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Підстава (станина) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Виробник | Velmi |
| Особливості | Ручний душ |
| Опис основи і раковини | |
| Форма раковини | Кругла |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴





