Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Новинка — крісло-реклайнер для спа педикюру з похилим механізмом спинки та підіймальною підніжкою дасть клієнту максимально розслабитися під час процедури. Крісло виготовлене надійним виробником із високоякісних матеріалів, дуже зручне та має гарний спокійний дизайн із м'якими лініями. Крісло виготовлене зі шкірозамінника, допущеного за санітарними нормами до використання в салонах краси. Це ідеально комфортне та функціональне крісло не залишить рівномірним ваших клієнтів. Колірна палітра досить різноманітна.
Крісло є у двох комплектаціях:
- з механічним регулюванням
- з електричним регулюванням

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб регулювання висоти посадочної частини | Механічний, Електричний |
| Спосіб регулювання спинки | механічний, електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний, електричний |
| Виробник | Ontario |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 920 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 1050 мм |
| Довжина крісла | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид регулювання | механічна |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 680 ₴









