-5%Крісло для Барбалера Valencia lux (коричневе)
Одна з найвдаліших і найпопулярніших моделей барбер крісел. Гармонійно вписується в інтер'єри різного стилю. Надійне і комфортне, а ціна — конкурентноспроможна. Крісло Valencia lux має типову форму крісла для Barbershop, обладнане всім необхідним:
- регульованим підголівником;
- зручними підлокітниками
- підніжкою
- посиленої гідроколонної
- стабільною базою
Важливо! Будь ласка, перед здійсненням замовлення уточнюйте інформацію про наявність товару телефоном 067 636 94 70.
Для вашої зручності та запобігання можливим незручностям, рекомендуємо вам зв'язатися з нами за цим номером і уточнити наявність товару, який вас цікавить. Наша команда із задоволенням надасть вам актуальну інформацію про наявність і допоможе вам прийняти правильне рішення про замовлення.
Ми цінують ваш час і прагнемо забезпечити найкращий досвід купівлі. Тому не соромтеся звертатися до нас за вказаною номером телефона, щоб отримати всю необхідну інформацію перед здійсненням замовлення.
Благодаруємо вас за вибір нашого сайту та бажано вам приємних покупок!
Це Барбер крісло купити можна замовивши його на нашому сайті, купивши до нас в офіс або зателефонувавши телефонами, зазначеними в контактух.
Термін постачання 1-3 днів.
Барбер крісло Valencia lux
Одна із самих популярних моделей барбешоп крісел. Гармонічно підходить до будь якого інтер'єру різного стилю. Надійне та комфортне, а ціна дуже конкурентноздатна. Крісло Valencia lux має типову форму барбершоп крісла та оснащене всім необхідним:
- регульованим підголовником
- підніжкою
- посиленою гідравлічною колоною
- стабільною базою
- зручними підлокітниками
Зверніть увагу! Барбер крісло Valencia lux добре поєднується з перукарський мийкою Long Lux і з перукарський мийкою Angelica
КРІСЛА В НАЛИЧІ! ЗВІНІТЬ — ГАРАНТОВАНІ СКИДКИ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbero |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Наявність підлокітників, Підголовник, Підставка для ніг |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 720 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 500 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 670 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 27 720 ₴









