Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Кресло для Барбершопа CARLOS
Барбершоп кресло CARLOS ― оптимальне крісло для барбершопу, ідеальне поєднання класики, простоти та функціоналу, необхідного для крісел Барбер. Регулюється кут нахилу спинки, що необхідно для проведення процедури гоління або корекції скронь небезпечною бритвою. Посилена гідроколонна витримає абсолютно будь-яку вагу Вашого клієнта. Регульована підніжка створить максимальний комфорт. Основа цього крісла для Барбершопів — круглий диск.
Барбер крісло (Barber chair) має стильний та солідний вигляд, має весь необхідний функціонал крісла для Барбершопу, а ціна більш ніж доступна.
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Основні | |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Наявність підлокітників, Підголовник, Підставка для ніг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Виробник | Ayala |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 720 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 650 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 780 мм |
| Глибина крісла | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 830 ₴





