Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
вверхвниз
-3%30 днів
Барберське крісло FRANCESKO чорне
- Під замовлення
- Код: francesko
Відправка з 01 травня 202649 340 ₴
47 800 ₴
+380 (67) 636-94-70
- +380 (50) 932-87-79
- +380 (67) 636-94-70Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Барберське крісло FRANCESKO чорне
Лаконічні форми, хромовані елементи та прошивання ґудзиками робить це крісло стильним доповненням інтер'єру Барбершопа, і водночас воно дуже функціональне та надійне. Чорна накладка на посиленій гідравлічній колоні надає цьому кріслу оригінальності та респектабельності за порівняно невелику ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ayala |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Наявність підлокітників, Підголовник, Підставка для ніг |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 1200 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 1070 мм |
| Ширина крісла | 710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| База крісла | диск |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 800 ₴






