Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
вверхвниз

Опис товару
Кушетка косметологічна IT209 (Italyprof, Польща)
Ця косметологічна канапа обладнана електроприводом для регулювання за висотою за допомогою джойстика. Мінімальна висота — 66 см. дає змогу комфортно укласти клієнта на кушетку та підняти його до необхідної висоти — максимальна висота 86 см. Кушетка обладнана регульованими підлокітниками та регульованим підголівником. Виготовлена з міцного металу, оббита зносостійким шкірозамінником.
Колір: бежевий.
Ідеальне співвідношення ціни та якості та прекрасна альтернатива дорожчим аналогам. Ця косметологічна кушетка не тільки комфортна в роботі, вона додасть статусу Вашому косметологічному салону або кабінету, і просто необхідна, якщо Ваш косметологічний салон претендує на статус "ВІП".
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 1930 мм |
| Мінімальна висота | 860 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Основні | |
| Спосіб регулювання висоти | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Підголовник | Регульований |
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Бежевий |
| Кількість секцій | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 510 ₴



