Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Кушетка педикюрна IT208 (Italyprof, Польща)
Ця кушетка обладнана гідравлічним регулюванням висоти. Мінімальна висота — 52 см. дає змогу комфортно укласти клієнта на кушетку та підняти його до необхідної висоти — максимальна висота 67 см. Кушетка обладнана підлокітниками та підголівником. Виготовлена з міцного металу, оббита зносостійким шкірозамінником.
Колір: білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб регулювання висоти | гідравлічний |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Спосіб регулювання подножной частини | механічний |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Кількість секцій | 3 |
| Тип підніжної частини | дві роздільні підніжки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Максимальна висота | 670 мм |
| Мінімальна висота | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 410 ₴




