Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Крісло перукарське Aurora — Luca Rossini, Італія

Гарне та зручне крісло Bea пропонує модний стиль у стилі ретро. Основна лінія та чарівна форма ідеальні — і водночас — як у умовах із сучасним стилем, так і в салонах із більш вінтажним дизайном. Крім того, сидіння, спинка та м'які підлокітники забезпечують максимальний комфорт. Доступний у двох кольорах на вибір із широкого спектра кольорів без додаткової оплати. Доступний на диску (+50 євро) або з алюмінієвою основою п'ятипроменева, гідравлічною колоною з блокуванням.
ЗВЕРНІТИ ШКІРИМАТИКІВ

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 660 мм |
| Глибина крісла | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 490 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 610 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник | Luca Rossini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 220 ₴






