Барбершоп кресло Tiger pro
Барбер крісло Tiger pro — класична крісло для Барбершопу, ідеальне поєднання простоти та функціонала, необхідного для Барбершоп крісел. Регулюється кут нахилу спинки, що необхідно для проведення процедури гоління або корекції скронь небезпечною бритвою. Посилена гідроколінна розрахована на посилені навантаження. Регульована підніжка створить максимальний комфорт. Основа цього крісла для Барбершопів — круглий диск.
Барбер крісло (Barber chair) має стильний та солідний вигляд, має весь необхідний функціонал крісла для Барбершопу, а ціна більш ніж доступна.
У базовій комплектації:
- Посилена гідравлічна колона
- Основа — великий диск
- Біла накладка на колону та диск
- Гладкий шкірозамінник
Важливо! Будь ласка, перед здійсненням замовлення уточнюйте інформацію про наявність товару телефоном 067 636 94 70.
Для вашої зручності та запобігання можливим незручностям, рекомендуємо вам зв'язатися з нами за цим номером і уточнити наявність товару, який вас цікавить. Наша команда із задоволенням надасть вам актуальну інформацію про наявність і допоможе вам прийняти правильне рішення про замовлення.
Ми цінують ваш час і прагнемо забезпечити найкращий досвід купівлі. Тому не соромтеся звертатися до нас за вказаною номером телефона, щоб отримати всю необхідну інформацію перед здійсненням замовлення.
Благодаруємо вас за вибір нашого сайту та бажано вам приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbero |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Підголовник, Наявність підлокітників, Блокування обертання крісла, Підставка для ніг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 700 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 800 мм |
- Ціна: 31 680 ₴





