Кисневий концентратор 5 літрів OC-5L
Кисневий концентратор — обладнання для отримання високої концентрації О2 (96%) з повітря довкілля. Апарат працює без під'єднання громіздких, пожежонебезпечних кисневих балонів і ємностей високого тиску, що істотно спрощує проведення кисневої терапії та знижує її вартість.
Кисневий концентратор — автономне обладнання, що безперервно працює. Процес отримання та подавання О2 контролюється інтелектуальною системою керування та візуалізується елементами LED-індикації — температура та тиск кисню, тривалість сеансу тощо.
Кисневий концентратор застосовується в профілактичних, лікувальних цілях і повністю адаптований до сучасних вимог медичних установ. Обладнання актуальне для підтримки пацієнтів із широким спектром захворювань і патологій.
Переваги кисневого концентратора
Кисневий концентратор модель OC-5L — ефективне професійне обладнання, що відповідає стандартам СЄ та ISO. Апарат має невеликі розміри та вагу, витриманий в ергономічному й естетично привабливому дизайні. У процесі щоденного застосування концентратор демонструє цілу низку корисних переваг:
- висока швидкість і об'єми подавання О2 – 5 л/хв;
- безвідмовний італійський GSE-компресор;
- ресурс апарата без ТО — 25 000 годин безперервної роботи;
- низький рівень робочого шуму — 43 дБ тощо.
Кисневий концентратор OC-5L застосовується в таких випадках
- Лікування дисфункцій і захворювань органів дихальної системи.
- Терапія патологій серцево-судинної системи.
- Усунення порушень циркуляції крові.
- Відновлення організму після операцій, захворювань і травм.
- Терапія мігренів, головного болю.
- Профілактика захворювань різного профілю.
- Підвищення імунітету та загальне зміцнення організму.
Киснева терапія демонструє цілу низку позитивних ефектів
- Прискорює реабілітацію пацієнтів із патологіями дихальної системи.
- Знижує ризик розвитку захворювань органів дихання.
- Нормалізує фізіологічний рівень кисню.
- Покращує роботу серцево-судинної системи.
- Зміцнює імунітет.
- Перешкоджає розвитку простудних захворювань.
- Покращує мозкову діяльність.
- Нейтралізує наслідки стресу, втоми та підвищує працездатність.
- Нормалізує процеси метаболізму.
- Покращує стан шкіри.
Характеристики:
|
Витрата кисню |
0,5-5 л/хв |
|
Концентрація кисню |
93% ± 3% за продуктивності |
|
Тиск кисню на виході |
38 кПа ± 5 кПа |
|
Скидання надлишкового тиску в процесі роботи апарату |
у разі досягнення межі |
|
Рівень шуму |
не більш ніж 46 дБ |
|
Дисплей |
Є |
|
Показування на дисплеї сумарного часу напрацювання |
Є |
|
Індикація високої концентрації кисню |
Є (більш ніж 85% ± 2%) |
|
Індикація достатньої концентрації кисню |
Є (від 73% ± 2% до 85% ± 2%) |
|
Індикація низької концентрації кисню |
Є (менше 73% ± 2%) |
|
Сигналізація низького тиску |
Є |
|
Сигналізація високого тиску |
Є |
|
Сигналізація перегрівання |
Є |
|
Сигналізація збою живлення |
Є |
|
Тривалість виходу на робочий режим |
Не більш ніж 5 хв |
|
Середня споживана потужність |
Не більш ніж 390 Вт |
|
Аварійна зупинка роботи |
Є |
|
Клас захисту |
IP21 |
|
Напруга живлення |
220 В |
|
Частота мережі живлення |
50 Гц |
|
Габаритні розміри (нетто) |
330х260х540 мм |
|
Вага (нетто) |
15 кг |
|
Комплектація апарата |
||
|
1. |
Концентратор кисню зі швидкістю подавання 5 л/хв |
1 шт. |
|
2. |
Кабель живлення |
1 шт. |
|
3. |
Розпилювач |
1 шт. |
|
4. |
Киснева трубка |
1 шт. |
|
5. |
Канюля |
1 шт. |
|
6. |
Маска для кисневої інгаляції |
1 шт. |
|
7. |
Трубка для з'єднання концентратора зі зволожувачем |
1 шт. |
|
8. |
Зволожувач |
1 шт. |
|
9. |
Фільтр грубого очищення вхідного повітря |
2 шт. |
|
10. |
Впускний фільтр вхідного повітря |
1 шт. |
|
11. |
Бактеріальний фільтр |
1 шт. |
|
12. |
Інструкція з експлуатації й обслуговування |
1 шт. |
|
13. |
Транспортувальне паковання |
1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна продуктивність кисню | 1 літр/хв |
| Максимальна продуктивність кисню | 5 літр/хв |
| Насиченість потоку киснем | 93 % |
| Похибка | ±3% |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Частота | 50 GHz |
| Споживана потужність | 390 Вт |
| Тиск кисню на виході | 0.38 МПа |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 54 см |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 19 799 ₴





