Кисневий концентратор 10 літрів OC-10L
Кисневий концентратор — обладнання для отримання високої концентрації О2 (96%) з повітря довкілля. Апарат працює без під'єднання громіздких, пожежонебезпечних кисневих балонів і ємностей високого тиску, що істотно спрощує проведення кисневої терапії та знижує її вартість.
Кисневий концентратор — автономне обладнання, що безперервно працює. Процес отримання та подавання О2 контролюється інтелектуальною системою керування та візуалізується елементами LED-індикації — температура та тиск кисню, тривалість сеансу тощо.
Кисневий концентратор застосовується в профілактичних, лікувальних цілях і повністю адаптований до сучасних вимог медичних установ. Обладнання актуальне для підтримки пацієнтів із широким спектром захворювань і патологій.
Переваги кисневого концентратора
Кисневий концентратор модель OC-10L — компактне обладнання, витримане в ергономічному естетично привабливому дизайні. Апарат сертифікований за стандартами СЄ, ISO. У процесі щоденної експлуатації він демонструє цілу низку переваг.
- Висока швидкість подавання кисню — до 10 л/хв.
- Надійний німецький компресор Thomas.
- Робочий ресурс компресора без ТО — 25 000 годин.
- Низький рівень робочого шуму — ≤ 55 дБ тощо.
Купити кисневий концентратор для клініки, лікарні та інших медичних установ в Україні можна прямо зараз — телефонуйте за зазначеним телефоном!
Кисневий концентратор OC-10L застосовується в таких випадках
- Порушення дихання.
- Патології органів дихання.
- Серцево-судинні захворювання.
- Порушення кровообігу.
- Знижений імунітет.
- Головні болі, мігрені, запаморочення.
- Профілактика ускладнень після перенесених захворювань і травм.
- Профілактика сезонних і хронічних захворювань.
Киснева терапія демонструє цілу низку позитивних ефектів
- Прискорює реабілітацію пацієнтів із патологіями дихальної системи.
- Знижує ризик розвитку захворювань органів дихання.
- Нормалізує фізіологічний рівень кисню.
- Покращує роботу серцево-судинної системи.
- Зміцнює імунітет.
- Перешкоджає розвитку простудних захворювань.
- Покращує мозкову діяльність.
- Нейтралізує наслідки стресу, втоми та підвищує працездатність.
- Нормалізує процеси метаболізму.
- Покращує стан шкіри.
Характеристики:
|
|
Комплектація апарата |
||
|
1. |
Концентратор кисню зі швидкістю подавання 10 л/хв |
1 шт. |
|
2. |
Кабель живлення |
1 шт. |
|
3. |
Розпилювач |
1 шт. |
|
4. |
Канюля з кисневою трубкою на 2 м |
1 шт. |
|
5. |
Канюля з кисневою трубкою на 5 м |
1 шт. |
|
6. |
Маска для кисневої інгаляції |
1 шт. |
|
7. |
Трубка для з'єднання концентратора зі зволожувачем |
1 шт. |
|
8. |
Зволожувач |
1 шт. |
|
9. |
Фільтр грубого очищення вхідного повітря |
2 шт. |
|
10. |
Впускний фільтр вхідного повітря |
1 шт. |
|
11. |
Бактеріальний фільтр |
1 шт. |
|
12. |
Інструкція з експлуатації й обслуговування |
1 шт. |
|
13. |
Транспортувальне паковання |
1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна продуктивність кисню | 1 літр/хв |
| Максимальна продуктивність кисню | 10 літр/хв |
| Насиченість потоку киснем | 96 % |
| Похибка | ±1% |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Частота | 50 GHz |
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 75 см |
| Вага | 26 кг |
- Ціна: 39 699 ₴




