Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Крісло перукаря BELINDA
Крісло перукарня "BELINDA" безумовно стане справжньою окрасою Вашого салону краси або перукарні.
Перукарське крісло виробляється в Україні з високоякісних комплектуючих європейського виробництва. Крісла виготовлені з турецького шкір. замінника першої категорії (Туреччина), укомплектовано хромованою колонної (Польща). За Вашим бажанням Ви можете вибрати будь-який колір, який підкреслить стиль і унікальність, а також гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого салону краси. Для вибору кольору перейдіть за посиланням: див. каталог кольорів.
Стильне, елегантне, витончене і дуже зручне перукарське крісло "BELINDA" гідно оцінять відвідувачі Вашого салону краси або перукарні. Крісло має привабливий, ергономічний дизайн. М'яке сидіння, комфортна спинка та підлокітники роблять його дуже комфортним і затишним. Щоб не порушувати стиль Вашого підприємства індустрії краси, ми пропонуємо Вам вибрати перукарню мийку VEGAS, яку можна укомплектувати перукарським кріслом BELINDA, завдяки чому Ваш салон краси матиме дуже стильний та привабливий вигляд.
Термін виготовлення 5-10 днів. Гарантія на гідравлічну колону — 12 міс. Доставка в будь-який населений пункт України.
Замовити перукарське крісло дуже просто, для цього необхідно оформити замовлення в нас на сайті або зателефонувати через тел. +38(050) 932 87 79, +38 (067) 636 94 70. Ми з радістю дуже добре відповідаємо на всі Ваші питання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 60 мм |
| Глибина крісла | 63 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 90 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | на вибір |
| База-основа | пятилучье |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 950 ₴


