Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Перукарське крісло JULIETA
Крісло перукарня "JULIETA" має оригінальний і незвичайний дизайн, а це , безумовно, приверне увагу клієнтів Вашого салону краси або перукарні.
Перукарське крісло виробляється в Україні з високоякісних комплектуючих європейського виробництва. Крісла виготовлені з турецького шкірозамінника першої категорії (Туреччина), укомплектовано хромованою колоною (Польща). За Вашим бажанням Ви можете вибрати будь-який колір, який підкреслить стиль і унікальність, а також гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого салону краси. Для вибору кольору перейдіть за посиланням: див. каталог кольорів.
Стильне, елегантне, витончене і дуже зручне перукарське крісло "JULIETA" гідно оцінять відвідувачі Вашого салону краси або перукарні. М'яке сидіння, комфортна спинка та підлокітники роблять його дуже комфортним і затишним. Щоб не порушувати стиль Вашого підприємства індустрії краси, ми пропонуємо Вам вибрати перукарню мийку VEGAS, яку можна укомплектувати перукарським кріслом "JULIETA" , завдяки чому Ваш салон краси матиме дуже гармонійний та привабливий вигляд.
Термін виготовлення 5-10 днів. Гарантія на гідравлічну колону — 12 міс. Доставка в будь-який населений пункт України.
Замовити перукарське крісло дуже просто, для цього необхідно оформити замовлення в нас на сайті або зателефонувати по тіла. +38(050) 932 87 79, +38 (067) 636 94 70. Ми з радістю дуже компетентно відповідаємо на всі Ваші запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 660 мм |
| Глибина крісла | 650 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | на вибір |
| База-основа | пятилучье |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 950 ₴

