Мийка перукарня TURM
Стильна та проста перукарня мийка "TURM" стане справжньою окрасою та помічником Вашого салону краси або перукарні. Парикмахерська мийка виробляється в Україні одним із провідних виробників обладнання для салонів краси та перукарень. Усі матеріали виготовлення високого якості. Основа мийки виготовлена з водостійкої фанери завтовшки 15 мм. Металеві елементи захищені спеціальним антикорозійним покриттям, завдяки чому стійкі до впливу вологи. Мийка обладнана спеціальним механізмом, який дає змогу нахиляти керамічну мийку за потреби для зручності роботи майстра або стиліста, і відповідно комфортного миття голови клієнта. Мийка дуже комфортна у використанні, її зручність буде гідно оцінена як майстрами салону, так і найвимогливішими відвідувачами.
Для комплексного обладнання вашого підприємства індустрії краси рекомендуємо звернути увагу на чудові перукарські крісла.
Гарантія на сантехніку — 6 місяців. Доставка в будь-який населений пункт України. Індивідуальна система знижок під час комплексних замовлень і для постійних клієнтів!
Замовити перукарню мийку дуже легко, для цього Ви можете оформити замовлення в нас сайті, зателефонувати за телефонами: (050) 932 87 79, (067) 636 94 70 або під'їхати до нас в офіс за адресою: г. Київ, ул. Лугова, 1, оф. 209.
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Матеріал станини | Метал з полімерним покриттям |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 28 см |
| Ширина мийки перукарні | 22 см |
| Висота перукарської мийки | 105 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | VM |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення води | Нижня |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Підстава (станина) |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Форма раковини | Кругла |
- Ціна: 17 670 ₴


