Стіл масажний Статикс 3
Стіл масажний стаціонарний. Великий вибір кольорів шкірозамінника для оббивки. Під замовлення — виріз для обличчя. Основа — темне дерево. Гарантія 1 рік.
Стіл масажний регульований за висотою.
Матеріал конструкції дерево (бук)
Довжина: 190 см
Ширина 70 см
Висота (регульована) 58-88 см
Товщина покриття 5 см
Вага, приблизно 30 кг
Робоча вага 200 кг
Підголівник регульований
Полиця для приладдя внизу стола
Виготовляється масажна канапа в Україні одним із провідних виробників меблів для салонів краси та медичних установ. Вся продукція відповідає нормам СЕС. Колір на вибір. Термін виготовлення 7-14 календарних днів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина столу | 1900 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 880 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 550 мм |
| Вага | 30 кг |
| Основні | |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Країна виробник | Україна |
| Підголовник | Регульований |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 200 кг |
- Ціна: 12 400 ₴










