Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Стіл масажний Статикс 1
Стаціонарний масажний стіл економкласу. Широка колірна гама шкірозамінника. Основа — світле дерево (бук).
Матеріал конструкції дерево (бук)
Довжина: 190 см
Ширина 70 см
Висота 55 см
Товщина покриття 5 см
Вага, приблизно 20 кг
Робоча вага 200 кг
Підголівник регульований
Гарантія 12 міс
Виготовляється масажна канапа в Україні одним із провідних виробників меблів для салонів краси та медичних установ. Вся продукція відповідає нормам СЕС. Колір на вибір. Термін виготовлення 7-14 календарних днів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина столу | 1900 мм |
| Висота столу | 550 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Вага | 20 кг |
| Основні | |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Країна виробник | Україна |
| Підголовник | Регульований |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴












