Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Кресло Barber Ambasciatori (Barber 001)
Чоловіче перукарське крісло виробляється в Китаї за суворими стандартами якості. Все в ньому продумано до дрібниць і спрямоване на комфорт Вашого клієнта. Крісло перекидається назад, що необхідно для процедури гоління небезпечною бритвою. Крісло обладнане гідропідіймачем із блокуванням, підніжкою, основа крісла — круглий диск.
Терміни постачання: 14-20 днів. Доставка. Гарантія. Гнучка система знижок.
Купити Перукарське крісло Barber 001 дуже просто:
1. Ви можете оформити замовлення на сайті інтернет-магазина Krasa Prof;
2. Перетелефонувати нам за телефонами, зазначеними в контактух;
3. Оформити замовлення в нас в офісі.
Усі крісла для Барбершопу Компанії KRASA PROF
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина крісла | 50 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 76 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 57 мм |
| Ширина крісла | 71 мм |
| Основні | |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Ножна педаль |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 120 ₴







