Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
вверхвниз
Новинка
-3%
-3%30 днів
Крісло для барбершопу LORD чорний (Ayala)
- Під замовлення
- Код: lord
Відправка з 01 травня 202653 710 ₴
52 170 ₴
+380 (67) 636-94-70
- +380 (50) 932-87-79
- +380 (67) 636-94-70Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Крісло для барбершопу Barber LORD
Барбер крісло (barber chair) має весь функціонал, необхідний для Барбершоп крісла:
- регулюється кут нахилу спинки — крісло перекидається назад, що необхідно під час роботи майстра Барбершопа небезпечною бритвою;
- регулюється підголівник, що дає змогу зручно розташуватися чоловікам будь-якого зросту та комплекції
- регульована підніжка для комфортного розміщення клієнта в кріслі
- посилений гідропідіймач із блокуванням — розрахований на довгострокову роботу та витримає будь-яку вагу
- база основи — круглий диск, що робить крісло Барбер стійкішим.
Крісло Барбер LORD має солідний класичний дизайн, виготовлене з якісних матеріалів, надійне та стильне.
Термін постачання 28 днів.
Усі крісла для Барбершопу Компанії KRASA PROF
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина крісла | 49 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 76 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 57 мм |
| Ширина крісла | 70 мм |
| Основні | |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Ножна педаль |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина сидіння | 53 |
| Висота спинки без підголівника | 50 |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 170 ₴






