Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Крісло Барбершоп Elegant
Крісло Барбершоп Elegant ― оптимальне крісло для барбершопу, ідеальне поєднання класики, простоти та функціоналу, необхідного для крісел Барбер. Регулюється кут нахилу спинки, що необхідно для проведення процедури гоління або корекції скронь небезпечною бритвою. Посилена гідроколонна витримає абсолютно будь-яку вагу Вашого клієнта. Регульована підніжка створить максимальний комфорт. Основа крісла Elegant ― круглий диск.
Барбер крісло (Barber chair) має стильний та солідний вигляд, має весь необхідний функціонал крісла для барбершопу, а ціна більш доступна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbero |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Наявність підлокітників, Підголовник, Підставка для ніг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 700 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 540 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 670 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 800 ₴







