Крісло перукарське МІЛА
Перукарське крісло "МИЛА" — виробляється в Україні з високоякісних комплектуючих європейського виробництва. Ціна вказана за крісло у шкірозаміннику із серії "бюджет". Крело може бути виготовлене з будь-якою основою: диск или квадрат. За Вашим бажанням Ви можете вибрати будь-який колір, який підкреслить стиль і унікальність, а також гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого салону краси.
Для вибору кольору перейдіть за посиланням: ЗБРОБИ ШКІРИ
До цієї моделі крісла виробником пропонуються мийки перукарські, які можна укомплектувати перукарським кріслом для миття "МІЛА", завдяки чому Ваш салон краси буде витриманий у єдиному стилі.
Стильне, надійне, якісне і прочонь зручне перукарське крісло "МІЛА" гідно оцінять відвідувачі Вашого салону краси або перукарні. Крісло має привабливий, ергономічний дизайн. М'яке сидіння, комфортна спинка та підлокітники роблять його дуже комфортним і затишним.
Крісло має привабливий, ергономічний дизайн. М'яке сидіння, анатомічна спинка та підлокітники роблять його дуже комфортним і затишним.
На Ваш вибір широка колірна гама матеріалу оббивки за каталогом шкірозамінників, благодівля чому крісло чудове впишеться в інтер'єр Вашого салону краси!
Модель комплектується гідропідіймачем із блокуванням. Основа: хрестовина (полірований алюміній із хромованою помпою). За Вашим бажанням, крісло може бути виготовлене з будь-якою основою: диск или квадрат.
Гарантія 12 місяців. Доставка на всій території України.
Індивідуальна система знижок під час комплексних замовлень і для постійних клієнтів. Замовляйте прямо зараз! Наші менеджери готові компетентно відповісти на всі Ваші питання за телефонами:
+380 (66) 156-05-77, +380 (67) 636-94-70 (Кієв), +380 (50) 932-87-79 (Днепропетровськ).
Схема складання перукаря:

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 600 мм |
| Глибина крісла | 630 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 850 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 10 280 ₴




