Крісло перукарське Астра
Перукарське крісло "АСТРА" — виробляється в Україні з високоякісних комплектуючих європейського виробництва. Ціна вказана за крісло на гідропідіймачі з блокуванням, з основою — хрестовина, шкірозамінник із серії "бюджет". Крело може бути виготовлене з будь-якою основою: диск или квадрат. За Вашим бажанням Ви можете вибрати будь-який колір, який підкреслить стиль і унікальність, а також гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого салону краси.
Для вибору кольору перейдіть за посиланням: ЗБРОБИ ШКІРИ
Стильне, надійне, якісне і прочонь зручне перукарське крісло "АСТРА" гідно оцінять відвідувачі Вашого салону краси або перукарні. Крісло має привабливий, ергономічний дизайн. М'яке сидіння, комфортна спинка та підлокітники роблять його дуже комфортним і затишним.
Гарантія 12 місяців. Доставка на всій території України
Індивідуальна система знижок під час комплексних замовлень і для постійних клієнтів! Замовляйте прямо зараз! Наші менеджери готові компетентно відповісти на всі Ваші питання за телефонами:
+380 (66) 156-05-77, +380 (67) 636-94-70 (Кієв), +380 (50) 932-87-79 (Днепропетровськ).
Схема складання перукаря:

| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Підлокітник | пластик |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Глибина крісла | 650 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 900 мм |
| Ширина крісла | 600 мм |
| Основні | |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Особливості | Ножна педаль |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 7 610 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка




