Мийка перукарня двомісна NAPOLEONE VEZZOSI
Двомісна перукарня мийка. Свіже рішення на ринку перукарських меблів. Поєднує в собі сучасність і італійський стиль. Найбільше підходить для просторих лаунжзон з оригінальним дизайном. У перукарні мийки NAPOLEONE VEZZOSI дуже зручна спинка, підлокітники і м'які сидіння на основі міцної та твердої бази. Крім того, мийка стійка до пошкодження та проста в обслуговуванні, комфортна та ергономічна, що дасть Вашому клієнту змогу розслабитися в очікуванні приголомшливого результату майстра. Має обтічну форму, м'які лінії та закруглені краї.
Незвичайний і оригінальний дизайн цієї перукарської мийки успішно виділить Ваш салон.
Мийка обладнана керамікою білого кольору та італійською сантехнікою. Усі матеріали та компоненти приходять із європейського ринку, сертифіковані відповідно до застосовних правил і допущені до торгів на ринку ЄС. Також кераміка стійка до впливу хімічних матеріалів.
Величезний асортимент кольорів.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина перукарні мийки | 153 см |
| Ширина мийки перукарні | 121 см |
| Висота перукарської мийки | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основні атрибути | |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Країна виробник | Польща |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Виробник | Panda |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Форма раковини | Прямокутна |
- Ціна: Ціну уточнюйте


