Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Чоловіче перукарське крісло Danilo

Чоловіче перукарське крісло Danilo італійського виробника Salon Ambience виготовлене в строгих і сучасних лініях, воно дуже компактне та зможе легко поміститься в невелике приміщення чоловічого салону.
Відкидна спинка, регульований за висотою підголівник і підніжка надають цьому кріслу практичності та функціональності.
Матеріали чоловічого перукарського крісла Danilo:
Внутрішня структура — дерево та пінополіуретан.
Оббивка — шкірозамінник (див. каталог зразків шкірозамінників).
Підлокітники — з термоформованого пластику.
Підніжка — з термоформованого пластику.
Основа — із хромованого металу та термоформованого пластику.
Габаритні розміри чоловічого перукарського крісла Danilo:

Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Підлокітник | пластик |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | пластик |
| Основні | |
| Виробник | Salon Ambience |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Ножна педаль |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Для дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 680 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 530 мм |
| Ширина крісла | 615 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник: | Salon Ambience |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 100 ₴








