Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Крісло Барбер Emilio
Крісло Emilio має форми, які підходять як у чоловічий салон, так і в жіночий завдяки міцній, але водночас стильної конструкції. Широке та зручне сидіння, спинка ергономічної форми, завдяки чому це крісло ідеально підійде для розміщення чоловічої аудиторії.
Матеріали Барбер крісла Emilio:
Внутрішня структура — дерево та пінополіуретан.
Оббивка — шкірозамінник (див. каталог зразків шкірозамінників).
Підлокітники, підніжка, основа — з термоформованого пластику.
Габаритні розміри Барбер крісла Emilio:

Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Підлокітник | пластик |
| База-основа | пластик |
| Підставка для ніг клієнта | пластик |
| Основні | |
| Виробник | Salon Ambience |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Ножна педаль |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Для дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 670 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 530 мм |
| Ширина крісла | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник: | Salon Ambience |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 960 ₴





