Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Дзеркало для барбершопу Zenith Barber

Дзеркало для барбершопу Zenith Barber від Salon Ambienct (Італія) створює класичне середовище робочого місця Барбершопу "старої школи", з дерев'яною панеллю венге, на яке кріпиться дзеркало, і велика робоча поверхня з меламінової панелі, стійкої до впливу вологи та механічних пошкоджень, з керамічною мийкою ідеально підходить для барбершопу. Під робочою поверхнею є полиці для зберігання необхідних аксесуарів, косметики тощо. Дзеркало виготовлене в типовому стилі Барбершопу, ідеально підходить для чоловічого салону.
Доступно у варіанті без керамічної мийки (ціну уточнюйте).
Габаритні розміри дзеркала для барбершопу Zenith Barber

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Salon Ambience |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1350 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник: | Salon Ambience |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



