Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Робоче місце для барбершопа Torino

З рамою з дерев'яної панелі Венге навколо дзеркала та великою полицею з дерева Венге. Дзеркало для барбершопу показує, як неповнорозмірне дзеркало може справити враження в салоні. Робоче місце Torino може бути виготовлене й без раковини.
Матеріали робочого місця для Барбершопу Torino:
Дерево Венге для задньої панелі дзеркало
Полиця з дерева Венге
Технічне зображення робочого місця для Барбершопа Torino:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Виробник | Salon Ambience |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1830 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник: | Salon Ambience |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




