Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Робоче місце для барбершопу Cliff

Злиття типових класичних і сучасних стилів у робочому місці для барбершопу Cliff, із сильними лініями та плавними хвилями, що красиво поєднуються на прямокутній скляній рамі та дзеркало зі світлодіодною підсвіткою. Робоча поверхня в темному елегантному дереві венге, у комплекті з мийкою з неіржавкої сталі та захисним покриттям під робочою поверхнею. Доступно також без мийки.
Матеріали:
Екстрабіла скляна панель із дзеркалом
Підсвічування зі світлодіодними лампами

Поверхня дерева венге з меламіновим покриттям
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Виробник | Salon Ambience |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1770 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник: | Salon Ambience |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 340 ₴




