Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Мийка перукарська GILDA, Luca Rossini, Італія
Представляємо мийку перукарську GILDA від італійського бренду Luca Rossini - зразок елегантності та якості. 100% італійське виробництво гарантує високі стандарти як матеріалів, так і збирання.
Мийка GILDA не тільки радує око сучасним дизайном, але й забезпечує неперевершений комфорт для клієнтів та зручність для перукарів. У комплект входять змішувач та душ, що робить її повністю готовою до роботи у вашому салоні.
Особлива акційна пропозиція - перукарська мийка GILDA в чорному шкірозаміннику з білою керамічною раковиною за спеціальною ціною! Це стильне та надійне рішення стане окрасою вашого салону.
Придбайте мийку GILDA та оцініть справжню італійську якість, яка не потребує компромісів!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 116 см |
| Ширина мийки перукарні | 56 см |
| Висота перукарської мийки | 97 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luca Rossini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 820 ₴


