Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
вверхвниз
-3%30 днів
SMARTWASH ELEGANT E перукарська мийка з електропідніжкою чорна
- В наявності
31 000 ₴
30 070 ₴
+380 (67) 636-94-70
- +380 (50) 932-87-79
- +380 (67) 636-94-70Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «SMARTWASH ELEGANT E перукарська мийка з електропідніжкою чорна»
Опис товару
SMARTWASH ELEGANT E з електропідніжкою
Перукарська мийка SMARTWASH ELEGANT E — стильне рішення для сучасних салонів краси. Її вирізняє елегантна вертикальна прошивка оббивки, яка додає інтер’єру витонченості та сучасності.
Завдяки електропідніжці та пульту керування клієнт може розслабитися, а майстер — створити максимально комфортні умови під час процедури.
Комплектація мийки:
-
комплект сантехніки;
-
керамічна чаша чорного або білого кольору.
SMARTWASH ELEGANT E — це поєднання ергономіки та дизайну преміум-класу для вашого салону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Підставка для ніг, Змішувач |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 65 см |
| Висота перукарської мийки | 110 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал п'єдесталу | Метал |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Чорний |
| Форма раковини | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 070 ₴





