Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Перукарське крісло Bella — Luca Rossini, Італія

Стильне перукарське крісло BELLA пропонує абсолютно нове розуміння сенсу дизайну. Завдяки повністю інтегрованим сидінням, спинці та зручним підлокітникам клієнт завжди насолоджуватиметься максимальним комфортом. BELLA від італійського виробника перукарських меблів Luca Rossini ідеально підійде для клієнтів, які прагнуть створити витончену та стильну атмосферу у своїх салонах і стежать за іміджем свого бренда.
Крісло для салону краси BELLA доступне в одному кольорі або в комбінації з двох кольорів без додаткової оплати.
ЗВЕРНІТИ ШКІРИМАТИКІВ

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 630 мм |
| Глибина крісла | 560 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 520 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 690 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luca Rossini |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 220 ₴











