Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Перукарське крісло Festa — Luca Rossini, Італія

Перукарське крісло FESTA являє собою ідеальне поєднання стилю, мінімалістичного дизайну та зручності. Сидіння і спинка мають велику прямокутну форму, що забезпечує повний комфорт, а також обладнані хромованими металевими підлокітниками з характерними сучасними лініями.
Крісло перукарське FESTA доступне в широкій колірній гамі.
ЗВЕРНІТИ ШКІРИМАТИКІВ

Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Підлокітник | метал |
| База-основа | метал |
| Основні | |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Глибина крісла | 600 мм |
| Ширина крісла | 660 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 480 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник | Luca Rossini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 270 ₴





