Мийка перукарська Lady Tina
Стильна та проста перукарська мийка Lady One стане справжньою окрасою та помічником Вашого салону краси або перукарні. Практична та функціональна ця перукарня мийка виробляється в Україні одним із провідних виробників обладнання для салонів краси та перукарень. Усі матеріали виготовлення високого якості.Металічні елементи захищені спеціальним антикорозійним покриттям, завдяки чому стійкі до впливу вологи. Мийка обладнана спеціальним механізмом, який дає змогу нахиляти керамічну мийку за потреби для зручності роботи майстра або стиліста, і відповідно комфортного миття голови клієнта. Мийка дуже комфортна у використанні, її зручність буде гідно оцінена як майстрами салону, так і найвимогливішими відвідувачами.
Ціна вказана за мийку з білою керамічною мийкою виробництва України. За чорну кераміку передбачено доплату.
Гарантія на сантехніку — 6 місяців. Доставка в будь-який населений пункт України. Термін виготовлення 10 робочих днів.
Замовити перукарню мийку дуже легко, для цього Ви можете оформити замовлення в нас сайті, зателефонувати за телефонами: (050) 932 87 79, (067) 636 94 70 або під'їхати до нас в офіс за адресою: г. Київ, ул. Лугова, 1, оф. 209.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 101 см |
| Ширина мийки перукарні | 54 см |
| Висота перукарської мийки | 105 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал станини | Метал з полімерним покриттям |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Форма раковини | Кругла |
- Ціна: 31 500 ₴




