Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
вверхвниз
-2%30 днів
Крісло для барбершопу London Ayala
- Під замовлення
- Код: London
Відправка з 16 травня 202687 380 ₴
85 840 ₴
+380 (67) 636-94-70
- +380 (50) 932-87-79
- +380 (67) 636-94-70Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Крісло для барбершопу London
Барбершоп крісло LONDON — новинка від польської компанії Ayala — класичне крісло для барбершопу, оптимальне поєднання простоти та функціоналу, необхідного для крісел Барбер. Регулюється кут нахилу спинки, що необхідно для проведення процедури гоління або корекції скронь небезпечною бритвою. Посилена гідроколонна витримає абсолютно будь-яку вагу Вашого клієнта. Регульована підніжка створить максимальний комфорт. Основа цього крісла для Барбершопів — круглий диск.
Барбер крісло (Barber chair) має стильний та солідний вигляд, має весь необхідний функціонал крісла для Барбершопу, а ціна більш ніж доступна.
ЗБРОБИ ШКІРИ

Усі крісла для Барбершопу Компанії KRASA PROF
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина крісла | 50 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 76 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 57 мм |
| Ширина крісла | 62 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ayala |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла, Підголовник, Підставка для ніг |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 840 ₴






