Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Перукарське крісло FLORES, Panda
Задоволений клієнт — це запорука успішності та ефективності роботи майстра. А комфортні перукарські меблі є однією з передпосилок до цього.
Крісло FLORES чудово поєднує в собі функціональність, сучасний дизайн і комфорт. Завдяки своїй ергономічність дасть Вашому клієнту розслабитися в очікуванні приголомшливого результату виробу майстра.
Незвичайний і оригінальний дизайн цього перукарського крісла успішно виділить Ваш салон.
Гідравлічний підіймач дає змогу підімати та опускати крісло з клієнтом.
Сидіння обшите штучною шкірою. Величезний асортимент кольорів.
У наявності три варіанти основ: Хрестовина, диск, квадрат
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина крісла | 700 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 650 мм |
| Ширина крісла | 700 мм |
| Основні | |
| Виробник | Panda |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль, Блокування обертання крісла |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





