Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Мийка перукарня Panda ICON
комфортна, ергономічна та сучасна перукарня мийка на електрокеруванні.Ця перукарня мийка має електричне регулювання підставки для ніг і положення раковини, що дасть Вашому клієнту розслабитися в очікуванні приголомшливого результату майстра. Панель керування вбудована у підлокітник.
Незвичайний і оригінальний дизайн цієї перукарської мийки успішно виділить Ваш салон.
Раковина зроблена з кераміки білого або чорного кольору. Основа раковини лакований метал.
Сидіння обшите високоякісним шкірозамінником. Підлокітники м'які.
А також є можливість замовити мийку з масажем.
Величезний асортимент кольорів.
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Матеріал станини | Пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 70 см |
| Висота перукарської мийки | 92 см |
| Основні атрибути | |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Країна виробник | Польща |
| Підключення води | Заднє |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Виробник | Panda |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Опис основи і раковини | |
| Форма раковини | Кругла |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







