Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Мийка перукарня Panda Noah Tech
вирізняється своєю сучасною формою, елегантністю, неповторним стильним дизайном, ергономічністю й комфортністю.
Незвичайний і оригінальний дизайн цієї перукарської мийки успішно виділить Ваш салон.
Ця мийка виготовлена за технологією ротаційного оформлення. Це дає змогу створювати продукти різних форм і розмірів у порівняно короткий час, забезпечуючи водночас довговічність їхнього використання. А також неабияк дає змогу знизити ціну цього продукту.
Корпус мийки виготовлений з поліефірної смоли та може бути виготовлений у чорному або темно-сірому (антрацит) кольорі.
Сидіння виготовлене зі щільного поролону й обшите високоякісним шкірозамінником. Підлокітники м'які.
Величезний асортимент кольорів.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 80 см |
| Висота перукарської мийки | 105 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основні атрибути | |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Країна виробник | Польща |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ, Змішувач |
| Виробник | Panda |
| Підключення води | Нижня |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Крісло, Підстава (станина) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Форма раковини | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






