Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Мийка перукарня Panda RONDA
насамперед привертає увагу своїм домінантним глибоким фіолетовим кольором. Вона комфортна, ергономічна та сучасна. Має обтічну форму, м'які лінії та закруглені краї.Ця перукарня мийка має електричне регулювання підставки для ніг і положення раковини, що дасть Вашому клієнту розслабитися в очікуванні приголомшливого результату майстра. Панель керування вбудована у підлокітник.
Мийка зроблена з кераміки білого або чорного кольору. Усі матеріали та компоненти приходять із європейського ринку, сертифіковані відповідно до застосовних правил і допущені до торгів на ринку ЄС.
Незвичайний і оригінальний дизайн цієї перукарської мийки успішно виділить Ваш салон.
Основа раковини хромована сталь.
Сидіння обшите високоякісним шкірозамінником. Підлокітники м'які.
Величезний асортимент кольорів.
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Матеріал станини | Хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 130 см |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Висота перукарської мийки | 114 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Panda |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








