Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Мийка перукарня Panda FRAME
насамперед привертає увагу своїм контрастним поєднанням кольорів. Вона комфортна, ергономічна та сучасна. Має обтічну форму, м'які лінії та закруглені краї.Незвичайний і оригінальний дизайн цієї перукарської мийки успішно виділить Ваш салон.
Раковина зроблена з кераміки білого або чорного кольору. Основа раковини хромована сталь.
Сидіння обшите високоякісним шкірозамінником. Підлокітники натуральне дерево горіх.
Величезний асортимент кольорів.
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Матеріал станини | Хромована сталь |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина мийки перукарні | 63 см |
| Довжина перукарні мийки | 112 см |
| Висота перукарської мийки | 106 см |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Panda |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








